Warsztaty profilaktyczne w naszej szkole
W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach profilaktycznych, które były wynikiem współpracy szkoły z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grudziądzu.
Głównymi tematami zajęć były kwestia rozwoju zainteresowań dzieci i młodzieży w sprzyjającym środowisku oraz omówienie zagrożeń związanych z różnorodnymi uzależnieniami. Uczniowie podczas zajęć szukali rozwiązań, jak umiejętnie i rozsądnie rozporządzać czasem wolnym, nie narażając się przy tym na kontakt z używkami.
