Projekt ,,Wyjście z klasą” – wycieczka do JuraParku w Solcu Kujawskim
16 grudnia 2025 roku uczniowie wszystkich klas naszej szkoły udali się na wycieczkę do Solca Kujawskiego w ramach realizacji projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej – ,,Wyjście z klasą”. Uczniowie zwiedzili Domek Świętego Mikołaja, wzięli udział w warsztatach dekorowania w Pracowni Elfów oraz zanurzyli się w zimowy seans filmowy. Dodatkowymi atrakcjami był snowtubing, czyli zjeżdżalnia na świeżym powietrzu, odwiedzenie zagrody ze zwierzątkami czy wykłady w Muzeum Ziemi z epoki lodowcowej.


