Wycieczka do kina
W ubiegłym tygodniu uczniowie klas: IV b, VI oraz VII obejrzeli film „Za duży na bajki 3” .
Seans w kinie „Helios” odbył się w ramach projektu „Kino na temat”. Przed filmem uczniowie wysłuchali prelekcji na temat hejtu i cyberprzemocy – jak reagować i gdzie szukać pomocy.