XXVII edycja Konkursu Geologiczno-Środowiskowego – wyróżnienie dla Zofii Zwolak
22 maja w Instytucie Geologicznym w Gdańsku odbyło się wręczenie nagród w XXVII edycji Konkursu Geologiczno-Środowiskowego ,,Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem: „Sól Ziemi”.
Z dumą informujemy, że uczennica klasy VII, Zofia Zwolak zdobyła wyróżnienie w kategorii wiedzy geologicznej. Opiekunem była p. Katarzyna Burchardt.
