Mistrzostwa Gminy Grudziądz w wieloboju lekkoatletycznym
Na boisku w Małym Rudniku odbyły się Mistrzostwa Gminy Grudziądz w wielobojach lekkoatletycznych.
Nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki:
- chłopcy w czwórboju zajęli 2. miejsce,
- chłopcy w trójboju zajęli 3. miejsce,
- dziewczęta w trójboju również zajęły 3. miejsce.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
