Święto Strażników Lasu – malowanie GIGA Laurki
29 maja przypada Święto Strażników Lasów – strażaków i leśników, którzy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo naszych lasów oraz chronią przyrodę przed pożarami.
Z tej okazji uczniowie klas IA i IB wzięli udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów”.
Nasi najmłodsi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali piękne, kolorowe laurki dla Strażników Lasów, dziękując im za trud, odwagę i całoroczną ochronę przyrody.
Prace dzieci stały się częścią wyjątkowej, ogromnej laurki stworzonej z tysięcy prac dzieci z całej Polski.
W ramach podziękowania dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, będące wyrazem uznania za zaangażowanie i piekną postawę wobec ochrony przyrody.