Uncategorized

Ogólnopolski Program Edukacyjny – Akademia Łowców Odpadów

Uczniowie klas I–III wzięli udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Akademia Łowców Odpadów”, którego celem było rozwijanie świadomości ekologicznej najmłodszych. Program nie tylko uczył dzieci, jak prawidłowo segregować odpady, ale przede wszystkim kształtował postawy proekologiczne oraz zachęcał do podejmowania codziennych działań na rzecz ochrony środowiska.

Dzięki ciekawym zadaniom i aktywnościom uczniowie zdobywali wiedzę, która pomoże im dbać o naszą planetę każdego dnia.

Skip to content