Wycieczka do Gdańska i do Sopotu
Uczniowie klasy VII wybrali się na wycieczkę do Gdańska oraz Sopotu.
Program wyjazdu obejmował zwiedzanie gdańskiej Starówki, rejs statkiem na Westerplatte, wejście na Latarnię Morską w Sopocie oraz spacer po Molo.
To był udany dzień!
Uczniom towarzyszyli koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Grudziądzu.
