Uncategorized

Wycieczka do Gdańska i do Sopotu

Uczniowie klasy VII wybrali się na wycieczkę do Gdańska oraz Sopotu.

Program wyjazdu obejmował zwiedzanie gdańskiej Starówki, rejs statkiem na Westerplatte, wejście na Latarnię Morską w Sopocie oraz spacer po Molo.

To był udany dzień!

Uczniom towarzyszyli koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Grudziądzu.

Skip to content