XII Gminny Konkurs Profilaktyczny „Profilaktyka bez tajemnic” – III miejsce
Uczniowie klasy VII naszej szkoły wzięli udział w XII Gminnym Konkursie Profilaktycznym „Profilaktyka bez tajemnic”, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Piaskach.
Podczas konkursu zaprezentowali przedstawienie pt. „Stop hejt”, poświęcone problemowi cyberprzemocy. W swoim występie zwrócili uwagę na konsekwencje obraźliwych zachowań w sieci oraz podkreślili znaczenie wzajemnego szacunku, odpowiedzialności i bezpiecznego korzystania z internetu.
Za swoją prezentację uczniowie zdobyli III miejsce.
