Wyjazd na spektakl ,,Kopciuszek”
W minionym tygodniu uczniowie klasy 4a i 4b wybrali się do Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu na spektakl ,,Kopciuszek”.

W minionym tygodniu uczniowie klasy 4a i 4b wybrali się do Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu na spektakl ,,Kopciuszek”.
