Dyskoteka andrzejkowa – fotorelacja
26 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas 4-8. Zabawa była wyśmienita!

26 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas 4-8. Zabawa była wyśmienita!
