XV Mistrzostwa Malborka Karate KYOKUSHIN
Z dumą pragniemy poinformować, że uczennica klasy IVa – Laura Rekowska, zajęła II miejsce w XV Mistrzostwach Malborka Karate KYOKUSHIN.
Laura startowała w walkach kontaktowych w kategorii 10-11 lat – 40 kg .
W zawodach startowało 212 zawodników z 10 klubów Pomorza i Kujaw.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
