Uncategorized

XV Mistrzostwa Malborka Karate KYOKUSHIN

Z dumą pragniemy poinformować, że uczennica klasy IVa – Laura Rekowska, zajęła II miejsce w XV Mistrzostwach Malborka Karate KYOKUSHIN.
Laura startowała w walkach kontaktowych w kategorii 10-11 lat – 40 kg .

W zawodach startowało 212 zawodników z 10 klubów Pomorza i Kujaw.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content