Seans filmowy ,,Piernikowe serce”
Uczniowie klasy VII i klasy VIII wybrali się do grudziądzkiego kina Helios na seans filmowy ,,Piernikowe serce”. Po projekcji filmu uczniowie wzięli udział w spotkaniu z artystami, którzy pracowali nad filmem oraz mieli okazję zadać kilka pytań autorce książki, na motywach której film zrealizowano. To było niezapomniane doświadczenie.
