Uncategorized

Pogadanka z przedstawicielami policji

W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pogadance z przedstawicielami policji.

Tematem pogadanki dedykowanej klasom młodszym była kwestia widoczności dziecka przy drodze oraz metody bezpiecznego poruszania się w okolicach jezdni. Przemiłym zwieńczeniem spotkania było otrzymanie od stróży prawa odblaskowych koszulek.

Rozmowa prowadzona ze starszymi uczniami dotyczyła cyberprzemocy i zagrożeń związanych z poruszaniem się w przestrzeni internetowej.

Dziękujemy funkcjonariuszom policji za fachowo zrealizowane spotkania z naszymi uczniami.

Skip to content