Pogadanka z przedstawicielami policji
W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pogadance z przedstawicielami policji.
Tematem pogadanki dedykowanej klasom młodszym była kwestia widoczności dziecka przy drodze oraz metody bezpiecznego poruszania się w okolicach jezdni. Przemiłym zwieńczeniem spotkania było otrzymanie od stróży prawa odblaskowych koszulek.
Rozmowa prowadzona ze starszymi uczniami dotyczyła cyberprzemocy i zagrożeń związanych z poruszaniem się w przestrzeni internetowej.
Dziękujemy funkcjonariuszom policji za fachowo zrealizowane spotkania z naszymi uczniami.
