Zdrowe śniadanie w ramach edukacji zdrowotnej
Uczniowie 4. i 5. klas przygotowali zdrowe śniadanie w ramach zajęć z edukacji zdrowotnej. Nie dość, że zyskali wiedzę, jak dostarczyć organizmowi potrzebnych makroskładników, to jeszcze mieli okazję przygotować w szkole prozdrowotne posiłki.
