XVIII Powiatowy Turniej Ekologiczny
2 grudnia 2025 r. w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu odbył się XVIII Powiatowy Turniej Ekologiczny. W rozgrywkach wzięło udział 14 szkół, a rywalizacja oceniana była w dwóch kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 5a – Helena Czyżo i Helena Górecka oraz z klasy 7 – Paulina Guzińska i Zofia Zwolak. Z dumą ogłaszamy, że Helena Górecka z klasy 5a zajęła I miejsce w kategorii uczniów z klas 4-6. Gratulujemy!
