Akademia Bezpiecznego Puchatka – ogólnopolski program
Uczniowie klas Ia i Ib wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”.
Podczas zajęć pierwszoklasiści zdobywali wiedzę z zakresu siedmiu ważnych obszarów:
bezpieczeństwa w szkole,
bezpieczeństwa na drodze,
bezpieczeństwa w domu,
bezpieczeństwa w Internecie,
właściwych relacji z rówieśnikami,
bezpieczeństwa podczas wypoczynku,
bezpieczeństwa finansowego.
Dzięki ciekawym materiałom edukacyjnym i aktywnemu uczestnictwu uczniowie poszerzyli swoją wiedzę oraz nauczyli się, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych każdego dnia.
