Lekkoatletyka – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży
Wielki sukces naszych lekkoatletów na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży! ![]()
Czwórka naszych uczniów reprezentowała szkołę podczas finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w lekkiej atletyce, które odbyły się w Świeciu.
Największy sukces odniósł Nataniel Żak, który w konkursie skoku wzwyż wywalczył 3. miejsce i brązowy medal Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży! ![]()
Świetny występ zanotowała również Antonina Żelazny, która z powodzeniem przeszła eliminacje biegu na 100 metrów i wystąpiła w finale, zajmując miejsce w najlepszej ósemce województwa. ![]()
Jan Kowalczyk w pchnięciu kulą osiągnął wynik 9,88 m, ustanawiając swój rekord życiowy, co pozwoliło mu zająć 8. miejsce w województwie. ![]()
Bardzo dobrze zaprezentował się także Jakub Kałużny, który ukończył bieg na 1000 metrów na 10. miejscu, rywalizując z najlepszymi młodymi biegaczami w regionie. ![]()
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom! Życzymy kolejnych rekordów, medali i dalszych sukcesów na sportowych arenach!
