Wycieczka do Bydgoszczy – klasa 8
Uczniowie klasy VIII po raz ostatni w tym składzie wybrali się na szkolną wycieczkę.
Tym razem młodzież odwiedziła Bydgoszcz, dokąd pojechała pociągiem. W programie wycieczki było zwiedzanie Młynów Rothera, spacer po Wyspie Młyńskiej oraz wzdłuż Brdy.
Dodatkowo młodzież bawiła się escape roomie.
Było wspaniale