Spotkanie uczniów klasy 2A z Pilotem
Zbliżają się wakacje, czyli czas podróży! W związku z tym klasę II A odwiedził Pilot, aby przybliżyć uczniom swój zawód.
Dzięki tej wizycie, uczniowie dowiedzieli się dlaczego samoloty latają i na jakiej wysokości, jak się nimi steruje oraz jak zostać pilotem i za co jest on odpowiedzialny.
Dziękujemy!
Jesteśmy gotowi na lot!